Bővül az Evomedia!

Értesz az online hirdetés értékesítéshez vagy a digitális médiatervezéshez? Akkor nálunk a helyed! Médiaértékesítő csapatunkba senior key accountot keresünk aki szeret és tud önállóan dolgozni, aki gyakorlott prezentációs guru (elkészíteni és előadni is tudja), továbbá aki mindezeket angolul is gond nélkül megoldja. Feladatod legizgalmasabb része a nagyobb együttműködések, natív megoldások és szponzorációk értékesítése lesz konkrét médiaügynökségi körnek és az ő ügyfeleiknek. Emellett a napi rutinban is részt kell venned, ajánlatokat kell kezelned és készítened, kapcsolatot kell tartanod az ügynökségi tervezőkkel. Amilyennek elképzelünk:

  • Jól kommunikálsz szóban és írásban, örömmel szerepelsz valamint adsz elő
  • Szeretsz önállóan dolgozni
  • Teljesítmény és feladat orientált vagy
  • Van stílusod
  • Nyitott gondolkodású vagy
  • Szereted a családias munkahelyi légkört
  • Kimondod amit gondolsz és proaktív vagy
  • Értéknek tekinted a munka-magánélet egyensúly fontosságát
  • Ki nem állhatod a felesleges és hosszú meetinget
  • Szereted ha a szakmai döntések gyorsan születnek és segítik, hogy a teljesítményed még jobb legyen

A munkához versenyképes jövedelmet, biztos hátteret, jól eladható portfóliót és termékeket, gyomorgörcstől mentes munkahelyi légkört, szakmai fejlődést és szakmai tudást nyújtunk. Csak tudj és akar is dolgozni!

Előnyöd tovább nő, ha korábban konkrét hirdetői szektoron vagy médiaügynökségeken dolgoztál és jól ismered őket.

Cégnév
Evomedia Kft.

Elvárások

  • Legalább 3 éves online médiaértékesítési vagy médiatervezési tapasztalat
  • Prezentáció készítési és prezentációs gyakorlat
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Nyitott gondolkodás és igény az önálló munkavégzésre
  • MS Office programok haladó ismerete

Feladatok

  • Együttműködések, szponzorációk értékesítése
  • Médiaügynökségekkel és ügyfeleikkel kapcsolattartás

Előnyök
Online médiaértékesítési vagy médiatervezési tapasztalat
Médiaügynökségi és ügyfélkapcsolatok
Projekt szemlélet

Szükséges nyelvismeret

  • Angol

Az ideális jelölt:
Szeret eladni, jól kommunikál, van stílusa, megoldó típus, önállóan dolgozik, követi a piac trendjeit, szakmailag megalapozott tudással és élő ügynökségi valamint ügyfélkapcsolatokkal rendelkezik

Fényképes önéletrajzokat várunk az allas@evomedia.hu címre.

Comments are closed.